УКР

Науково-виробниче підприємство «Електрон-Т» – є одним з лідерів в Україні з виробництва трубчастих електронагрівачів (ТЕН) до бойлерів, систем індивідуального опалення, професійного теплового обладнання, вентиляційного обладнання, медичного обладнання та до електропобутових приладів, а також електроконфорок чавунних для побутових і професійних електроплит.

image200123

Технологічні процеси виготовлення ТЕН та електроконфорок враховують досвід найкращих світових фірм в даному виробництві.

Більш ніж 50 річний досвід успішної роботи підприємства та високий попит на його продукцію, як в Україні, так і за її межами, обумовлені постійним впровадженням сучасного високопродуктивного технологічного обладнання всесвітньо відомих фірм «KANTHAL MACHINERY AB»(Швеція), «C.S.M.s.p.a.» (Італія), «OAKLEY INDUSRIES» (США), «EIKA» (Іспанія), «Granlund Machinery» Швеція, «Taip Automation» Італія. НВП «Електрон-Т» постійно проводить модернізацію виробництва та покращує якість ТЕН та електроконфорок типу ЕКЧ та КЕ. Підвищує кваліфікацію персоналу, впроваджує у виробництво сучасні інженерно–конструкторські розробки, які дають можливість виготовляти продукцію високої якості на рівні світових зразків.

Передові виробничі технології і високоякісні матеріали дозволили НВП «Електрон-Т» стати надійним партнером великих виробників електропобутових приладів і підприємств по виробництву професійного теплового, холодильного і вентиляційного устаткування.

image30312

НВП «Електрон-Т» завжди підтримує високий рівень обслуговування своїх клієнтів, що відображається в інженерній, технологічній, інформаційній та логістичній підтримці. Мінімальні терміни виготовлення замовлень і пунктуальність поставок якісної продукції є основним кредо політики НВП «Електрон-Т».