УКР

ТЕН — Трубчатий Електричний Нагрівач

Для виробництва ТЕНів використовується сучасне високопродуктивне обладнання відомих фірм: «Kanthal Machinery AB» (Sweden); «Oakley Industries, INC» (USA); «CSM Machinery, srl» (Italy); «Granlund Machinery» (Sweden); «Taip Automation, srl» (Italy), «FAGOR SISTEMAS, S. Coop. Ltda» (Spain). Матеріали, які використовуються при виробництві ТЕНів забезпечують високу надійність та тривалий термін експлуатації.

ТЕН це нагрівач, який складається з металевої труби круглого січення, всередину котрої поміщено нагрівальну спіраль з дроту з високим омічним опором. Спіраль відділено від стінок трубки матеріалом, який забезпечує електричну ізоляцію, але є добрим провідником тепла. В якості такого матеріалу використовується периклаз електротехнічний. До кінців спіралі приварено контактні стержні. Головна функція такого виробу перетворення електричної енергії в теплову.

ЕКЧ — Електрична Конфорка Чавунна

Електроконфорки чавунні (ЕКЧ) для побутових плит виготовляються на автоматичній лінії фірми «FAGOR SISTEMAS, S.Coop.Ltda», (Spain). Матеріали і комплектуючі, які використовуються при виготовленні електроконфорок забезпечують високу надійність та тривалий термін експлуатації.

ЕКЧ — Електрична конфорка чавунна — нагрівач, що складається з чавунного корпусу, в середині якого розміщені три нагрівальні елементи (спіралі з дроту опору), поміщені в матеріал, котрий забезпечує електричну ізоляцію, але є добрим провідником тепла. З нижньої сторони чавунного корпусу є захисна кришка, крізь яку через керамічні ізолятори виведені контакти нагрівальних елементів. По периметру чавунного корпусу розміщений обід з нержавіючох сталі, котрий виконує не тільки декоративну функцію, але й дозволяє вірно розмістити електричну конфорку на столі електроплити. Поверхня нагріву захищена від корозії високотемпературною силіконовою фарбою. Використовується в якості нагрівального елементу для комплектації побутових електроплит та настільних електроплиток.

КЕ – конфорка електрична

Електроконфорки чавунні (КЕ) для професійних плит виготовляються на сучасному високопродуктивному обладнанні

Матеріали і комплектуючі, які використовуються при виготовленні електроконфорок забезпечують високу надійність та тривалий термін експлуатації. Електричні конфорки KE відповідають вимогам ТУ У 00244676.001-99.

КЕ — конфорка електрична — нагрівач, що складається з чавунного корпусу, в середині якого розміщені два нагрівальні елементи (спіралі з дроту опору), вставлені в керамічні ізолюючі вставки особливої конструкції. Також в якості нагрівалиних елементів можуть бути використані трубчаті електронагрівачі (ТЕНи). В цьому випадку електроконфорки КЕ мають більшу теплову ефективність і надійність. З нижньої сторони чавунного корпусу є захисна кришка, крізь яку через керамічні ізолятори виведені контакти нагрівальних елементів. Захисна кришка є знімною, що дозволяє ремонтувати електроконфорку у випадку перегорання нагрівальних елементів, які можна придбати окремо, у виді ремонтного комплекту.

Поверхня нагріву захищена від корозії високотемпературною силіконовою фарбою. Головна функція такого виробу — перетворення електричної енергії в теплову. Використовується в якості нагрівального елементу для комплектації професійних електроплит.